Zaproszenie na konferencję dotyczącą obchodów 30. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego

Wyższa Szkoła Humanistyczno – Ekonomiczna w Zamościu im. Jana Zamoyskiego z siedzibą w Zamościu ma zaszczyt zaprosić na konferencję dotyczącą obchodów 30. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego, która odbędzie się 15 grudnia 2011 r. o godzinie 14:00 w Sali Senatu w Budynku Rektoratu przy ul. Koszary 8 w Zamościu.

Program Obchodów 30. Rocznicy Wprowadzenia Stanu Wojennego i Wydarzeń Grudnia 1981:

1. Dr Eugeniusz Wilkowski –tytuł referatu „Solidarność na Ziemi Zamojskiej w czasie stanu wojennego”

2. Wystąpienia okolicznościowe studentów:
– Koła Naukowego Pasjonatów – opiekun naukowy Pani Dr Ewa Kuźma,
– Koła Bezpieczeństwa Narodowego, „STRATEGIOS” – opiekun naukowy Pan Dr Marek Gąska.

3.  Uczestnicy i zaproszeni goście będą mieli możliwość wzięcia udziału w panelu   dyskusyjnym dotyczącym Strajków Grudniowych z 1981 roku.

Skład Komitetu Honorowego i Organizacyjnego

Komitet Honorowy:
Dr Jan Waszczyński

Komitet Organizacyjny:
Koło Naukowe Pasjonatów WSHE w Zamościu.
Koło Naukowe „STRATEGIOS” WSHE w Zamościu.
Samorząd Studencki WSHE w Zamościu.

Kontakt: tel. 84/638-82-00