Zajęcia studyjne studentów bezpieczeństwa narodowego w Zakładzie Karnym w Zamościu

W ubiegłym tygodniu ramach zajęć z etyki studenci Bezpieczeństwa narodowego odwiedzili Zakład Karny w Zamościu.
Studenci nie tylko wysłuchali prelekcji na temat organizacji służb więziennictwa oraz resocjalizacji osób wchodzących w kolizję z prawem ale również zwiedzili placówkę; Spotkanie stworzyło okazję do wymiany poglądów z pracownikami zakładu i poznania specyfiki pracy w tego typu placówce.
Wizyta w Zakładzie Karnym była kolejnym z cyklu zajęć o charakterze studyjnym. Wcześniej studenci odwiedzili Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym.