Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna im. J. Zamoyskiego w Zamościu i Związek Banków Polskich: Program Wiedza on-line

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że uczelnia bierze udział w ogólnopolskim programie „Bankowość * Finanse * Samorząd – Wiedza on-line”, organizowanym przez Związek Banków Polskich i Wydawnictwo Centrum Prawa Bankowego i Informacji.

Program zapewnia studentom oraz nauczycielom akademickim bezpłatny dostęp do elektronicznych wersji czasopism o tematyce: bankowość, finanse, administracja samorządowa (wydania bieżące oraz wieloletnie archiwum):

• „Miesięcznik Finansowy BANK”,
  • „Nowoczesny Bank Spółdzielczy”,
  • „Europejski Doradca Samorządowy”,
  • „Finansowanie Nieruchomości”,
  • „Kurier Finansowy”.

Program jest niepowtarzalną okazją połączenia edukacji z praktyką i dotarcia do wiedzy wybitnych specjalistów, analityków, przedstawicieli biznesu, nauki i polityki gospodarczej. W pismach znajdują się informacje z pierwszej ręki, obszerne komentarze dotyczące bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie, wywiady poświęcone kluczowym, współczesnym problemom i wiele innych specjalistycznych materiałów. Pracę z tekstem ułatwia możliwość archiwizowania, wyszukiwania, zaznaczania, robienia notatek oraz drukowania wybranych fragmentów.

Aby móc wygodnie korzystać z tej bogatej, specjalistycznej wiedzy wystarczy kliknąć TAK i zarejestrować się na stronie www.aleBank.pl.Otrzymają Państwo m.in. dostęp do:

• Bieżące wydania pism (wysyłane na bieżąco, na adres e-mail)
  • Archiwum (dostępne on-line poprzez stronę www.aleBank.pl)

Zachęcamy do udziału w Programie.