WSHE ponownie w gronie liderów

Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna im. Jana Zamoyskiego z siedzibą w Zamościu ponownie, już po raz piąty z rzędu (2007, 2008, 2009, 2010, 2011), znalazła się w grupie liderów Rankingu Niepublicznych Uczelni Licencjackich Perspektyw i Rzeczpospolitej.

Drugie miejsce na podium najlepszych polskich instytucji edukacyjnych w tej kategorii zagwarantowały WSHE przede wszystkim prestiż uczelni, nasycenie kadry osobami o najwyższych kwalifikacjach, własna baza dydaktyczna, możliwości rozwijania zainteresowań kulturalnych oraz umowy międzynarodowe.

Misją rankingu Perspektyw i Rzeczpospolitej niezmiennie jest dostarczanie informacji o tym, jak oceniane są polskie uczelnie. Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że wspólne starania społeczności akademickiej WSHE ukierunkowane na rozwój naszej uczelni zostały już po raz kolejny docenione na arenie ogólnopolskiej.