WSHE na pierwszym miejscu w Polsce w kategorii niepublicznych uczelni licencjackich

Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna im Jana Zamoyskiego z siedzibą w Zamościu w największym rankingu szkół wyższych prowadzonym przez redakcje Rzeczpospolitej i Perspektyw uplasowała się na pierwszym miejscu w Polsce w kategorii niepublicznych uczelni licencjackich.

Dobry klimat dla nauki wynikający z  bliskich relacji pomiędzy kadrą dydaktyczną, a studentami oraz dobra baza lokalowa znalazły odzwierciedlenie w wynikach rankingowych.
Nasza uczelnia osiągnęła bardzo wysokie wskaźniki w szczególności za tzw. warunki studiowania i siłę naukową na które składają się: uprawnienia do prowadzenia kierunków studiów, ocena kadry dydaktycznej oraz bazy lokalowej.

Warto przypomnieć że od kilku lat WSHE plasuje się w pierwszej trójce najlepszych szkół licencjackich.