VI Targi Pracy i Edukacji

W dniu 17 kwietnia 2018r. w Zamościu odbędą się  już po raz szósty Targi Pracy i Edukacji organizowane przez Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną im. Jana Zamoyskiego z/s w Zamościu, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu.

Celem Targów jest umożliwienie osobom poszukującym pracy bezpośredniego spotkania z pracodawcami oraz zapoznania się z ofertą instytucji. Targi są też okazją do promocji najbardziej rozwojowych i przedsiębiorczych firm tworzących nowe miejsca pracy na naszym terenie. Adresowane są również do  młodzieży stojącej przed wyborem dalszej drogi zawodowej.

Targi Pracy i Edukacji rozpoczną się o godz. 10.00 w budynku Collegium Novum (Koszary 54) i potrwają do godz. 12:00. O godz. 10.30 zapraszamy na bezpłatne szkolenie nt. ,,Jestem aktywny na rynku pracy”.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

ohp_plakat