V Targi Pracy i Edukacji za nami

W dniu 26 kwietnia 2017 r. już po raz piąty odbyły się w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej im. Jana Zamoyskiego z/s w Zamościu TARGI PRACY I EDUKACJI organizowane przy współudziale z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Zamościu.

Podczas targów osoby bezrobotne i poszukujące pracy mogły zapoznać się z ofertą różnych instytucji i nawiązać bezpośredni kontakt z pracodawcami. Targi były też okazją do promocji najbardziej rozwojowych i przedsiębiorczych firm tworzących nowe miejsca pracy na naszym terenie. Młodzież stojąca przed wyborem dalszej drogi zawodowej mogła zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół oraz wziąć udział w szkoleniu nt. „Jestem aktywny na rynku pracy”.