Stypendium rotariańskie dla studentki WSHE

10 kwietnia br. wiceprezydent Rotary Club Zamość Jerzy Liberadzki wręczył rotariańskie stypendia klubowe niezamożnym, uzdolnionym uczniom i studentom z Zamościa. W grupie stypendystów RC Zamość znalazła się Ewelina Czapla – studentka I roku Bezpieczeństwa Narodowego Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej im. Jana Zamoyskiego z siedzibą w Zamościu.

Wręczenie stypendium odbyło się w Corner Pub w trakcie wspólnego spotkania członków Stowarzyszenia „Pomoc dla sierot” kierowanego przez Małgorzatę Czerniak i Rotary Club Zamość. W uroczystości uczestniczyła Kanclerz Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej im. Jana Zamoyskiego z siedzibą w Zamościu Ewa Lipczyńska.

Ewelinie serdecznie gratulujemy i życzymy urzeczywistnienia marzeń, zarówno tych naukowych jak i tych pozanaukowych.