Spotkanie z dowódcą garnizonu Zamość ppłk Tadeuszem Nastarowiczem

-Inauguracja roku akademickiego 2014/2015 coraz bliżej… Jak co roku odbyło się spotkanie z dowódcą garnizonu Zamość ppłk Tadeuszem Nastarowiczem w celu uzgodnienia wybranych dziedzin współpracy między zamojskim wojskiem a WSHE. W uzgodnieniach uczestniczyli Kanclerz uczelni Ewa Lipczyńska i dyrektor Studium Obronnego WSHE ppłk Marek Kwiecień.

- Struktury wojskowe garnizonu Zamość są naszym naturalnym partnerem w realizacji programu kierunku studiów Bezpieczeństwo Narodowe. Nawiązana współpraca stwarza płaszczyznę do kontaktu studentów, pracowników naukowych uczelni z osobami bezpośrednio zajmującymi się bezpieczeństwem narodowym i zarządzaniem kryzysowym, udziału w zajęciach studyjnych w instytucjach wojskowych oraz w grach decyzyjnych i ćwiczeniach – mówi ppłk Marek Kwiecień.