Skorzystaj z bezpłatnego programu Microsoft Live@edu

Pragniemy przypomnieć, że nasza uczelnia uczestniczy w programie Microsoft Live@edu. Program Microsoft Live@edu udostępnia placówkom akademickim zestaw bezpłatnych, hostowanych usług komunikacyjnych dla pracowników, studentów, absolwentów i kandydatów. Firma Microsoft udostępnia naszej uczelni bezpłatne konta pocztowe i hostingowe w domenie wshe.zamosc.pl.

Microsoft Live@edu obejmuje:

• 10 GB miejsca na pocztę elektroniczną, kalendarz, komunikator internetowy, dostęp z urządzeń przenośnych,
  • 25 GB miejsca na foldery on line w usłudze SkyDrive,
  • zaawansowaną ochronę i filtry niechcianej poczty,
  • bezpłatny dostęp do witryny www.dreamspark.com umożliwiającej bezpłatne pobranie wybranego, najnowszego oprogramowania Microsoft.
  • Podstawowe usługi Live@edu:
  • foldery internetowe
  • przestrzenie robocze
  • poczta elektroniczna
  • kalendarze
  • komunikatory
  • blogi

Osoby zainteresowane otrzymaniem bezpłatnego konta w usłudze Microsoft Live@edu o nazwie: imie.nazwisko@wshe.zamosc.pl proszone są o kontakt z p. Łukaszem Kamińskim drogą mailową (dziekanat@wshe.zamosc.pl), telefoniczną (84-638-82-22) lub osobiście (Koszary 8).