Relacja z IV Targów Pracy i Edukacji

W dniu 15 kwietnia 2016 r. już po raz czwarty odbyły się w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej im. Jana Zamoyskiego z/s w Zamościu TARGI PRACY I EDUKACJI organizowane przy współudziale z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Zamościu.

Osoby bezrobotne i poszukujące pracy mogły zapoznać się z ofertą różnych instytucji i nawiązać bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracodawcami, porozmawiać o doświadczeniach zawodowych i złożyć cv. Można było ubiegać się m.in. o pracę w zawodach: recepcjonista, kelner, barman, sprzedawca, kucharz, piekarz, agent ubezpieczeniowy, telemarketer, opiekunka osoby starszej w Niemczech, agent celny, trener personalny. Młodzież miała możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną umożliwiającą zaplanowanie przyszłej kariery zawodowej, a także wybrać wakacyjne staże i praktyki.

Uczestnicy IV Targów Pracy i Edukacji skorzystali z porad doradców zawodowych i wzięli udział w szkoleniu nt. „Jestem aktywny na rynku pracy”

Targom towarzyszyła wystawa nt. Ciekawostki ze świata techniki” zorganizowana przez Archiwum Państwowe w Zamościu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w IV Targach Pracy i Edukacji.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.