Podsumowanie konferencji dotyczącej obchodów 30. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Fotorelacja

W dniu dzisiejszym w Wyższej Szkole Humanistyczno – Ekonomicznej im. Jana Zamoyskiego z siedzibą w Zamościu odbyła się konferencja dotycząca obchodów 30. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Prelekcje wygłosili: dr Eugeniusz Wilkowski (tytuł referatu „Solidarność na Ziemi Zamojskiej w czasie stanu wojennego”) oraz członkowie studenckich kół naukowych WSHE: Koła Naukowego Pasjonatów (opiekun naukowy Pani Dr Ewa Kuźma) oraz Koła Bezpieczeństwa Narodowego, „STRATEGIOS” (opiekun naukowy Pan Dr Marek Gąska).

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji poniżej.

fot. Hts Studio