W naszym serwisie internetowym są wykorzystywane pliki cookies.
advert
List do studentów

List do studentów

Drodzy Państwo,

Jako społeczeństwo znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji.  W najbliższym czasie nie odbędą się żadne zajęcia w naszej Uczelni. Proszę Państwa o ograniczenie bezpośredniego kontaktu z pracownikami naszej Uczelni, do niezbędnego minimum proszę o ograniczenie wizyt w WSHE. Ze względów epidemiologicznych rekomenduję kontakt telefoniczny i za pośrednictwem poczty elektronicznej. Sugeruję również ograniczenie korzystania z biblioteki.

Informuję też, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego legitymacje studenckie zachowują automatycznie ważność do dnia 31 maja br.

W razie pilnej potrzeby proszę o bezpośredni kontakt (telefoniczny i email) ze mną.

Jesteśmy społecznością i tylko dzięki wspólnemu działaniu i zrozumieniu jest szansa, że uda nam się przetrwać ten trudny czas.

Bardzo Państwa proszę o przestrzeganie wszelkich zaleceń, które pojawiają się w informacjach przekazywanych przez władze publiczne. W miarę możliwości ograniczmy do minimum kontakty towarzyskie. Unikajmy dużych skupisk i nie ignorujmy nawet najmniejszych objawów przeziębienia.

Działajmy razem przeciwko koronawirusowi!

Przez najbliższy czas musimy zrobić wszystko, aby zapobiec szybkiemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce. Stąd szerokie działania władz – takie jak zawieszenie zajęć w szkołach, przedszkolach, żłobkach i na uczelniach. Odwołanie imprez masowych. Jest to możliwe dzięki specustawie w sprawie przeciwdziałania koronawirusa.

Wiele jednak zależy od nas samych!

Unikajmy skupisk ludzkich, jeśli to możliwe.

Myjmy często ręce, nie dotykajmy bez potrzeby twarzy.

Zwracajmy uwagę innym na właściwe zachowania!

Wszystkie niezbędne i wiarygodne informacje można znaleźć na: gov.pl/koronawirus.

Jeśli masz objawy towarzyszące koronawirusowi, zadzwoń do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej lub na infolinię NFZ pod: 800 190 590.

Z wyrazami szacunku

dr Małgorzata Szreniawska

Rektor WSHE

advert