Konkurs Wykładowca Roku 2011 rozstrzygnięty!

Wraz z początkiem wiosny Samorząd Studentów WSHE ogłosił konkurs na „Wykładowcę Roku – edycja 2011″. Dziś znamy już wyniki. Spośród zgłoszonych wcześniej kandydatów do tytułu „Wykładowcy Roku”, a także „Killera Roku” i „Mówcy Roku”, studenci drogą elektroniczną wybrali najlepszych z najlepszych. Tytuł „Wykładowcy Roku” to duże wyróżnienie dla wykładowcy. Studenci przyznając tą nagrodę potwierdzają, że cieszy się on autorytetem i uznaniem a jego praca, pasja i zaangażowanie jest doceniane w środowisku studenckim.

Dla przypomnienia dodamy, że konkurs przeprowadzony był w następujących kategoriach:

• „Wykładowca Roku”
  • „Mówca Roku”
  • „Killer Roku”

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

• tytuł „Wykładowca Roku” zdobył Prorektor dr Arkadiusz Bereza
  • tytuł „Mówca roku” zdobył Prorektor dr Arkadiusz Bereza
  • tytuł „Killer roku” zdobył mgr Andrzej Ziomek

Wszystkim laureatom drugiej edycji konkursu na „Wykładowcę Roku” Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej im. Jana Zamoyskiego z siedzibą w Zamościu serdecznie gratulujemy.