W naszym serwisie internetowym są wykorzystywane pliki cookies.
advert
ICHORIADA. Po raz pierwszy

ICHORIADA. Po raz pierwszy

W dniu 1 czerwca 2012r. w Zamościu odbyła się – po raz pierwszy – ICHORIADA. Pod tajemniczą nazwą, pochodzącą od greckiego słowa ‘ichor’ czyli ‘krew bogów’, kryje się impreza zorganizowana przez Wyższą Szkołę Humanistyczno – Ekonomiczną im. Jana Zamoyskiego z siedzibą w Zamościu. W porozumieniu z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Uczelnia przeprowadziła akcję zbiórki krwi, w której czynny udział wzięło kilkudziesięciu ochotników.

Oprócz tradycyjnych czekolad KAŻDY, kto oddał krew, otrzymał W PREZENCIE serce Swarovskiego (ufundowane przez firmę Godziszewscy Jubiler) oraz bilet wstępu na wieczorny koncert.

Równolegle na terenie uczelni będą odbyły się liczne imprezy towarzyszące – pokaz ratownictwa (efektowna symulacja wypadku drogowego), salon wizażu i stylizacji, spotkanie z dekoratorką sal, warsztaty taneczne.

Punktem kulminacyjnym był wieczorny występ rockowego zespołu SYMETRIA – uczestników III edycji programu „Must Be The Music – Tylko Muzyka”. Jako support zagrali formacja Qube z Lublina i zwycięzcy tegorocznej ‘Explozji’ – Diary of Sorrow z Biłgoraja.

Poniżej – krótka fotorelacja z imprezy. Więcej zdjęć znajdziecie na naszym facebook’owym profilu pod adresem http://www.facebook.com/wszhe/photos

Fot. Hts Studio

advert