W naszym serwisie internetowym są wykorzystywane pliki cookies.
advert
Gość WSHE w przededniu Ichoriady. Symetria w Empiku

Gość WSHE w przededniu Ichoriady. Symetria w Empiku

31 maja w salonie Empik w Galerii Twierdza Zamościu odbyło się spotkanie z gośćmi Ichoriady – członkami zespołu Symetria, gdzie zaprezentowali kilka utworów w formie akustycznej, udzielili wywiadu i spotkali się z fanami.

To, co wyróżnia Symetrię na tle innych kapel, to niebanalne polskie teksty, które niosą za sobą przesłanie i zmuszają do refleksji nad sensem życia, wolnością i samotnością. Jeśli dodamy do tego tradycyjne ciężkie riffy i charyzmatyczny wokal, otrzymujemy solidną dawkę dobrego rockowego brzmienia, które przenika przez uszy prosto do serc i umysłów słuchaczy, nie pozostawiając nikogo obojętnym. Ich koncerty są zawsze eksplozją niepowtarzalnych emocji, gdyż nie ma lepszego sposobu na pozyskiwanie fanów, niż dawanie z siebie potężnej energii na scenie.

Zespół wydał dwie płyty (‘Primodium’ i ‘Niewolnicy Wolności’), zagrał wiele tras koncertowych na terenie kraju (zarówno autorskich, jak i z czołowymi gwiazdami polskiego rocka), gościł w wielu rozgłośniach radiowych, zrealizował teledyski do sztandarowych singli i wypromował klika undergroundowych przebojów.

Momentem przełomowym dla Symetrii okazał się udział w 3 edycji ‘Must Be The Music – Tylko Muzyka’, gdzie zespół otrzymał bardzo pozytywne opinie jury i dwukrotnie wygrał głosowanie publiczności, co zapewniło im występ w programie ‘Się kręci’ na żywo. To wydarzenie sprawiło że popularność kapeli wzrasta w niebywałym tempie.

Mieszkańcy Zamościa i okolic będą mieli okazję przyjrzeć się twórczości Symetrii, zanim formacja wystąpi jako suport przed Guns’N’Roses.

1 czerwca zespół zagrał również jako gwiazda wieczoru na koncercie promującym honorowe krwiodawstwo organizowanym przez Wyższą Szkołę Humaniastyczno – Ekonomiczną im. Jana Zamoyskiego z siedzibą w Zamościu.

Fot. Hts Studio

advert