W naszym serwisie internetowym są wykorzystywane pliki cookies.
advert
Debata przedwyborcza

Debata przedwyborcza

W czwartek o godzinie 12:00 w Wyższej Szkole Humanistyczno Ekonomicznej im. Jana Zamoyskiego w Zamościu odbyła się debata wyborcza kandydatów z naszego regionu. Udział w niej wzięło ośmiu kandydatów do sejmu i pięciu do senatu. Odpowiadali na pytania stawki podatku VAT, legalizację marihuany i związki partnerskie.

Obecni podczas debaty kandydaci do Senatu: Kazimierz Chrzanowski z KWW Unii Prezydentów – obywatele do senatu, Ireneusz Godzisz z PO, Arkadiusz Bratkowski z PSL, Maria Sendecka z LPR, Jerzy Chróścikowski z PiS. Spośród kandydatów do Sejmu gościliśmy następujące osoby: Mariusz Grad i Dariusz Pawłoś z PO, Michał Malec z PJN, Wiesław Wrotkowski z PPP Sierpień’80, Włodzimierz Fudali i Irena Kurzępa z SLD oraz Piotr Szeliga i Sławomir Zawiślak z PiS.

Kandydaci mieli najpierw chwilę na przedstawienie się a później padały pytania od internautów: jedno szersze, gdzie na odpowiedź przeznaczono dwie minuty i kilka prostszych – tutaj kandydaci musieli zmieścić się w 30 sekundach. Na koniec padały pytania z sali.

advert