Biuro Karier WSHE zaprasza na szkolenie pn. Dokumenty aplikacyjne w procesie poszukiwania pracy

Celem szkolenia jest wzmocnienie praktycznych elementów przy sporządzaniu dokumentów aplikacyjnych w procesie poszukiwania pracy, a także poznanie sposobów sprawdzania kandydatów – jakie mają do dyspozycji pracodawcy – i jakich błędów należy unikać, by przejść weryfikację pozytywnie.

Spotkanie poprowadzi dr Mirosława Grodzka – specjalistka z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim, autorka licznych publikacji z tego zakresu, pracownik naukowy WSHE im. J. Zamoyskiego z/s w Zamościu.

Termin i miejsce szkolenia: 13 kwietnia 2013, godz. 13.15, Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna im. J. Zamoyskiego z/s w Zamościu,  ul. Koszary 54, Aula F

Program:  Poznaj samego siebie. Wizja własnego życia

•      Pisemna autoprezentacja (Curriculum Vitae)
  •      List motywacyjny
  •      Aplikacja on-line
  •      Rozmowa kwalifikacyjna
  •      Testy psychologiczne w rekrutacji
  •      Assessment Centre
  •      Referencje

Szkolenie jest adresowane głównie do studentów i absolwentów WSHE w Zamościu, ale zapraszamy wszystkich zainteresowanych!!!

Szkolenie jest bezpłatne, a zainteresowani Uczestnicy otrzymają po nim certyfikat.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są telefonicznie pod numerem 84 638 82 00 do dnia 12 kwietnia 2013 r.